BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,90
ALTIN 458,35

Kandil mesajları resimli en yeni ve güzel kutlama sözleri

Regaip Kandili kutlama mesajlarını resimli ve güzel sözlerle hazırladık. En güzel ve en yeni 2017 yılı regaib kandili mesajlari internethaber.com sitesinde. Hadisli kandil mesajlari;

Bugün yani 30.03.2017 perşembeyi cumaya bağlayan gece Regaip Kandili... Regaip kelime manası olarak bol ihsan demektir. Haliyle Regaip kendilindi kılınan namazın ihsanı bol, edilen duanın kabulu yüksektir. İhsan gecesi olan Regaip kandilinde mesajlarla dostlarınızı hatırlamayı unutmayın! Sizler için cepten atabileceğiniz resimli kandil mesajlari derledik. Regaip kandili resimli ve güzel sözlerden kutlama mesajları :

Regaip kandili resimli mesajları : Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

Regaip kandili resimli mesajları : *Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip kandili resimli mesajları : *Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun?