Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı!

Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı!

KANAL D ekranlarında yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Muhteşem İkili dizisi hikayesi ve karakterleri ile şimdiden büyük bir merak uyandırdı. Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin'in olduğu dizi bakın hangin filmin kopyası çıktı...

Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı! - Sayfa 1

Diziler ligine bu sezon dikkat çeken oyuncu kadrosu ve senaryosu ile yeni bir dizi katılıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve başrollerinde Kerem Bursin, İbrahim Çelikkol, Özge Gürel ve Öykü Karayel'in olduğu Muhteşem İkili yayınlanan tanıtım videoları ile diziseverlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı! - Sayfa 2

Dizinin yayınlanan tanıtım videolarında, 1989 yılında yayınlanan başrollerinde Sylvester Stallone ve Kurt Russell'ın yer aldığı ABD yapımı Tango and Cash filminden esintiler görüyoruz. Esintiler dedik çünkü 2 tanıtım videosu ile çalıntı yaftası vurmak insafsızlık olur diye düşündük. Sezona başlamasıyla birlikte dizinin ne kadar özgün ne kadar çalıntı olduğunu hep beraber göreceğiz.

Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı! - Sayfa 3

Ayrıca her ne kadar şimdilik dizi hakkında yorum yapmak pek sağlıklı olmasa da dizinin çok Amerikan vari olduğu ve gerçeklikten kopuk bir hikayeye sahip olduğu yönünde eleştiriler var. Elbette eleştirenler kadar olumlu ve eğlenceli bulanlar da yok değil. Özellikle İbrahim Çelikkol ile Kerem Bursin'in birbiriyle oldukça uyumlu olduğu ve karakterlerinin birbirlerini tamamladığı ve ikili arasındaki hafif mizah içeren diyaloglar olumlu görüşlerin temelini oluşturuyor.

Kanal D'nin Muhteşem İkili dizisi efsane filmin kopyası çıktı! - Sayfa 4

Kimileri bu dizi tutar diyor kimileri ise çok amerikan vari tutmaz diyor. Tabi bunu şimdi konuşmak erken çünkü dizinin hangi gün yayınlanacağı ve kimleri kendisine rakip olarak göreceği de dizinin başarılı olup olmayacağı konusunda etkili olacak.