Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda

Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda

Kanal D'nin en yeni dizilerinden biri olan ve büyük umutlarla başlayan dizisi Leke, reytinglere yenildi ve dizi için apar topar final kararı alındı. Leke dizisinin hayranları ise erken final haberine isyan etti.

Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda - Sayfa 1

Yaz aylarının başlaması ile birlikte birçok iddialı dizi ard arda sezon finali yaptı. Kanal D ise sezon sonlarına doğru büyük umutlar bağladığı yeni dizisi Leke'yi yayına soktu. Farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile ilk bölümden tam not alan dizinin akıbeti belli oldu. 

Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda - Sayfa 2

Başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan, Selen Uçer ve Tolga Güleç gibi genç isimlerin olduğu dizi Kanal D'de Salı akşamları ekranlara geliyordu. 

Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda - Sayfa 3

Yasemin'in Almanya'da başlayan işitme engelli kardeşi Murat'ın velayetini almak ve ameliyatı için para biriktirmek için İstanbul'a uzanan hikayesi izleyicinin büyük ilgisini çekmiş ve dizinin ilk bölümü sosyal medyada da çok konuşulanlar arasına girmişti. 

Kanal D olmaz denileni yaptı o diziyi bitirdi! İzleyici isyanda - Sayfa 4

Fakat Kanal D'nin büyük umutlar bağladığı yeni dizisi her hafta reytinglerde kan kaybetmeye ve reyting listesinde giderek gerileme başladı.