Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında!

Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında!

Kanal D'nin hayatta tutmak için uzun uğraşlar verdiği Çocuklar Duymasın dizisinin akıbeti ne olacak ? Son reyting sonuçları dizinin fişinin çekilip çekilmeyeceği konusunda önemli ipuçları veriyor.

Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında! - Sayfa 1

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Çocuklar Duymasın dizisi reytinglerde bir türlü istenileni veremiyordu. Öyle ki dizi için tehlike çanları çalmaya başlamış ve bunun akabinde dizinin senaryosuna 'Karadeniz ayarı' çekilmişti. Bu Karadeniz ayarı dediğimiz olayın temel çıkış noktası da yine çarşamba günü yayınlanan ve Karadenize özgü motiflerin bir hayli çok olduğu Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytinglerdeki hegemonyası.

Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında! - Sayfa 2

KARADENİZ AYARI BAŞARILI OLDU: Karadeniz ayarı çekilmesiyle diziye katılan Karadeniz kızı Simay ve ailesinin Karadeniz’e has özelliklerinin diziye yansıması ile eğlenceli sahneler ortaya çıkmıştı. Bunun akabinde de dizi reytinglerde yükselişe geçmeye başladı.

Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında! - Sayfa 3

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisi yayınlanan son bölümüyle birlikte totalde 3.77 reyting ve 9.84 izlenme payı elde ederek 8. sırada yer aldı. Çocuklar Duymasın elde ettiği bu başarı ile Jet Sosyete’nin 3.19’luk reytinginin de bir hayli üzerine çıkmış oldu.

Kanal D Çocuklar Duymasın'ın fişini çekecek mi? Cevabı reyting sonuçlarında! - Sayfa 4

AB grubunda ise 3.97 reyting ve 10.83 izlenme payı elde ederek 6. sırada yer alan Çocuklar Duymasın, bu kategoride 6.32 reyting ile 3. sırada yer alan Jet Sosyete’nin gerisinde kalmış olsa da geçen haftaya göre izleyici sayısını artırdı.