BIST 1.568
DOLAR 7,44
EURO 9,02
ALTIN 442,37

Kadir Topbaş'ın eşi ve ailesinin serveti! Gelinleri bile zengin

Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş ve ailenin geriye kalan 3 üyesi servetleri ile dikkat çekiyorlar. Saray Muhallebici zirciri de Kadir Topbaş ve ailesine ait. Kadir Topbaş'ın çocukları ve hatta gelinleri de çok zengin.

Kadir Topbaş ailesi servet sever bir aile. Topbaş ailesi çocuklarını evlendirirken de bu kritere dikkat etmişler. En son aileye katılan gelinleri ünlü bir baklava zincirinin sahibi olan aileden geliyor. Kadir Topbaş damadı Ömer Faruk Kavurmacı'ya da bildiğiniz gibi FETÖ'nün zenginler kadrosundan seçmişti. Kadir Topbaş ise babasından kalan bir muhallebici dükkanı ile girdiği siyasette işlerini büyütüp 16 dükkanlık bir zincire sahip olurken, kardeşleri de SÜTİŞ ile yeni bir zincir halkası kurdu. Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş emlak işlerine yönelirken çocukları ise gıda sektöründe yol aldılar. İşte Kadir Topbaş ailesinin serveti;

Önce Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş'ı tanıtalım sizlere. Güzelliği ve bakımlılığı ile dikkat çeken Özleyiş Topbaş, hatırı sayılır bir emlak zengini. Özleyiş Topbaş'ın 20 milyon lirayı aşkın değerde arsa sahibi olduğu söyleniyor.

Özleyiş Topbaş yatırımlarının hemen hepsini de Büyükçekmece'de Güzelce mahallesinde yapmış. Bayan Topbaş en son gündeme Çekmece'de deniz kenarındaki muhteşem ev inşaatı ile gelmişti.

Kadir Topbaş ile eşi Özleyiş Topbaş'ın 3 çocukları var. Büyük oğlunun ismi Hüseyin Ersan Topbaş, küçük oğlunun adı Ömer Topbaş. Kızları ise Kübra Topbaş... Kübra Topbaş'ı FETÖ'cü olan eşiyle tanıdık. Topbaş ailesinin FETÖ işi patlayana kadar en zengini aslında Kübra Topbaş'dı.