Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı!

Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı!

FOX'un en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın unutulmaz bir sezon finalinin ardından tatile girdi. 3. sezon çekimlerine kısa süre kala dizinin Ceyda'sı Gökçe Eyüpoğlu bikinisi ile poz verdi, Ceyda'nın gerçek hali büyük beğeni aldı.

Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı! - Sayfa 1

Fox TV'nin en çok ses getiren ve izlenen dizilerinden biri olan Kadın 2. sezonu unutulmaz bir final ile bitirdi. 3. sezon için çekimlere sayılı günler kala dizinin paspal Ceyda'sı Gökçe Eyüpoğlu kırmızı bikinisi ile poz verdi, paylaşımına yorum ve beğeni yağdı. 

Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı! - Sayfa 2

Kadın dizisinde özellikle 2. sezonda oyunculuğu ve hikayesi ile öne çıkan isimlerden biri de şüphesiz Ceyda karakterine hayat veren Gökçe Eyüpoğlu oldu. Karakteri gereği paspal giyinen, bakımsız görünen Ceyda'nın gerçek hayattaki hali tam not aldı. 

Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı! - Sayfa 3

Gökçe Eyüpoğlu, şu sıralar yoğun geçen sezonun stresini ve yorgunluğu tatilde atıyor. İnstagram takipçileriyle sık sık tatil pozlarını paylaşan Eyüpoğlu'nun son paylaşımı çok konuşuldu.  

Kadın'daki paspal Ceyda kırmızı bikini giydi Gökçe Eyüpoğlu pozları yaktı! - Sayfa 4

Düzgün fiziği ile dikkat çeken dizinin Ceyda'sı Gökçe Eyüpoğlu'nun kırmızı bikinili pozu takipçilerinden tam not aldı. Özellikle bikinisinin üzerine giydiği kimonosu günün konusu oldu. Yüzler kişi birden kimonosunu nereden aldığını sordu.