Kadın dizisinin en damar sahnesinde izleyiciyi güldüren hata!

FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın dizisi salı akşamı 53. bölümü ile ekrana geldi. Kadın'ın son bölümündeki en duygulu sahnede yapılan bir hata izleyiciyi güldürdü.

Kadın FOX ekranlarının yüzünü güldüren başarılı dizilerden biri. Salı akşamları ekrana gelen dizi karşısında sıkı rakipleri olmasına rağmen reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmıyor. Farklı senaryo  ve başarılı oyunculuklarla alkış toplayan dizinin son bölümündeki o sahne neydi peki? 

Nezir Bey'in Bahar ve Sarp'ın yerini öğrenmesinden sonra daha da heyecanlanan dizinin son bölümündeki bir hata ise izleyicinin gözünden kaçmadı. Evin alışverişi için dışarı çıkan Sarp dönüş yolunda kaza geçirir. 

Son bölümün en can alıcı sahnesi olan kaza anında Sarp'ın içinde olduğu araba ters döner ve Sarp içeride mahsur kalır. Alışverişten dönen Sarp'ın aldıkları ise çarpmanın etkisi ile arabada etrafa saçılır. 

O sırada armut ve elmaların da dağılması akıllara dizinin ilk bölümlerini getirdi. Sarp kaybolup öldü sanıldığında da elinde armutların olduğu bir poşet vardı ve Sarp'ın hayatı o gün tamamen değişmişti.