BIST 4.946
DOLAR 18,64
EURO 19,26
ALTIN 1.050,20
MEDYA

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm fragman

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 43. yeni bölümüyle 10 Kasım 2015 Salı akşamı Star'da olacak. Kaderimin Yazıldığı Gün'ün bu hafta yayınlanacak son bölümününde neler olacak?

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümü ile 3 Kasım 2015 Salı akşamı Star'da...


Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölümünde neler yaşandı...


Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır.
Defne ise Elif’e karşı yine yenilmiştir. Üstelik Elif ve Kahraman hala resmi olarak evlidirler. Ama pes etmek de Defne’nin kitabında yazmaz.
Müjgan ve Celal’in arkadaşlığı giderek ilerlerken, Kahraman onlardan önemli bir konuda yardım ister. Elif bunu duyunca şaşkına dönecektir.
Öte yandan hiç ummadığı biri Kıymet’in karşısına çıkar. Geçmişte yaptıklarının hesabını verme zamanı gelmiştir.
Elif ve Kahraman aşklarını doyasıya yaşarken, imzasız tehdit mektupları Yörükhanlarda büyük bir paniğe yol açar. Yakup işi araştırmaya başlar ama tabii ki sorunu yine Kahraman’ın çözmesi gerekecektir.
Olaylar giderek büyürken, Kahraman kritik bir karar almak zorunda kalacaktır. Konakta hayat yepyeni bir serüvenin eşiğindedir artık.

Sitene Ekle
Etiketler