BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15

Juventus başkanı Türk sevgilisiyle soluğu Bodrum'da aldı!

İtalya'nın köklü futbol takımlarından olan Juventus'un başkanı Andrea Agnelli, uğruna 10 yıllık eşini boşadığı Türk sevgilisi Deniz Akalın ve çocuklarıyla Bodrum'da objektiflere yansıdı. Hatırı sayılır bir servete sahip olan Agnelli'nin oldukça mütevazi bir tatil yapması dikkat çekti.

Juventus Başkanı Andrea Agnelli ile eski bir manken olan Deniz Akalın'ın aşkları İtalyan ve Türk basınında bomba etkisi yaratmıştı. İkili birbirlerine olan aşkları uğruna eşlerinden boşanmış ve birlikte yaşamaya başlamışlardı. Çift her yıl olduğu gibi bu yıl da rutini bozmayarak tatil için tercihlerini Bodrum'dan yana kullandılar. Yaz tatilinin değişmez adresi olan Ege sahillerine gelen ikili, önceki gün Yalıkavak'taki bir beach'e geldi.

3. KEZ ANNE OLACAK: Gün boyu gölgede oturan ve dinlenen iş adamına çocuklarının annesi Akalın'da eşlik etti. Geçtiğimiz yıllarda Livia Selin adını verdikleri kız çocuklarını kucaklarına alan Deniz Akalın'ın, yeniden hamile olduğu ortaya çıktı. İyice şişen karnı ile dikkat çeken eski manken, ailesi ile deniz sefası yaptı.

MÜTEVAZİ TATİL: İtalya'nın en zengin ailesi olan ve 100 Milyar Dolar gibi büyük bir parayı kontrol eden Agnelli, her yıl olduğu gibi yine mütevazi bir tatil yaptı. Andrea Agnelli'nin eski eşinden olan kızının da bulunduğu tatilde, çift deniz sefası yaptı. Kendi kızını babasının kucağına veren Akalın, bir süre yalnız başına yüzdü.

Selin'i babasının kucağına verirken dikkatli olması konusunda uyaran Akalın'ın, yaptığı parmak işareti dikkat çekti.