Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim

Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim

ABD’li güzel oyuncu Jennifer Lawrence, “Sosyal medyayla ilgileniyorum ama röntgenci gibiyim; sadece izliyorum ve yorum yapmıyorum” itirafında bulundu.

Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim - Sayfa 1

Hollywood’ın başarılı isimlerinden Jennifer Lawrence, InStyle dergisine konuştu. Birçok ünlünün aksine, sosyal medya hesabı bulunmayan oyuncu, “Sebepsiz yere kendimi orada göstermek istemem” dedi.

Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim - Sayfa 2

Stilinizi hangi sözlerle tanımlarsınız? Davasını henüz kazanmış, 90’lı yılların seks işçisi... Yani 90’ların biraz androjen ama asil stilini beğeniyorum. İkisini karıştırmayı seviyorum. Ömrümün çoğunu dış görünüşümün nasıl olduğu hakkında endişelenmeden geçirdiğim için şanslıyım.

Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim - Sayfa 3

- Ne zaman makyaj yapmaya başladınız? Ortaokuldayken bu durum eğlenceli bir hal almaya başladı. Donmuş dudaklar ve parlayan farlar sürerdim. Eyeliner’a izin verilmiyordu, bu nedenle rimeli bol kullanıyordum. Tıpkı rakunlar gibi görünüyordum! Bu modayı geri getireceğim.

Jennifer Lawrence'den olay itiraf: Röntgenci gibiyim - Sayfa 4

- Saçınızla ilgili şimdiye dek yaptığınız en çılgın şey neydi? Katıldığım bir gezide, saçımı kesmiştim. Sonra okula gittiğimde etrafa bir sessizlik çöktü. Hayatımın en kötü saç kesimiydi. Ama bugün de hâlâ kafamı kazıtmayı, zaman zaman aklımdan geçiriyorum.