Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı
Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı

ZONGULDAK 'tın Çaycuma ilçesinde jandarma ekipleri bu kez sürücüleri şaşırttı. Jandarmalar yol denetimlerinde sürücülere ceza kesmek yerine ilginç bir uygulamaya imza attı.

Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı - Sayfa 1

Jandarmanın sorumluluk bölgesi olan giriş noktalasında jandarma ekipleri 5 günlük Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşların huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmesi maksadıyla ilave tedbirler alarak trafik kontrolleri arttırdı.

Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı - Sayfa 2

Bugün bayramın ilk günü olması nedeniyle sürücülere ve vatandaşlara ceza yerine şeker ve kolonya ikramında bulunuldu.

Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı - Sayfa 3

Ruhsat uzatan vatandaşa İlçe Jandarma Komutanı Vekili Teğmen Ali Duran tüm sürücü ve yolcuların Kurban Bayramını kutlayarak, tarihi şan ve şerefle dolu jandarma teşkilatı personeli olarak 24 saat görevde olduklarını "Hayatı korumak için siz sürücü ve yolcularımızın kemeri ses getirsin" diyerek herkesin sağlıklı ve güven bir şekilde seyahat edip sevdiklerinin yanlarına ulaşması adına görevde oldukları dile getirdi.

Jandarma bu kez ceza kesmedi! Bakın bu sefer ne yaptı - Sayfa 4

Bayramda uygulama noktasında ehliyet, ruhsat ve kimlik istemeyip ikramda bulunan jandarmanın bu inceliği vatandaşı memnun etti. Ayrıca jandarma ekipleri drone kamerayla vatandaşların güvenliğini havadan ve karadan takibe devam etti.