BIST 1.198
DOLAR 7,95
EURO 9,38
ALTIN 487,46

İzzet Yıldızhan'ı kahreden haber! Sevenlerinden dua istedi

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'ın annesi, solunum yetmezliğinden yoğun bakıma kaldırıldı. Yıldızhan, ''Sevenlerimden tek ricam dualarını eksik etmemeleri" dedi.

Sanatçı kimliğinin yanı sıra evlilikleri ve çocuklarıyla da sık sık gündeme gelen İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz aylarda yaptığı ''9 çocuğumun aylık masrafı 100 bin TL'yi aşıyor.'' açıklamasıyla magazin sayfalarını süslemişti.

SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ: İki gün evde rahatsızlanarak ambulans ile apar topar Avrasya Hospital Hastanesi'nde kaldırılan 88 yaşındaki Suriye Yıldızhan'ın bilincinin kapalı olduğu öğrenildi. Solunum yetmezliğinden dolayı hastaneye kaldırılan annesini bir an olsun yalnız bırakmayan ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, "Sağlık durumunun iyi olduğu söylenemez. Sevenlerimden tek ricam dualarını eksik etmemeleri" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda Kanal D'deki 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk olan ünlü türkücü şu açıklamaları yapmıştı; ''Benim 9 yaşında canavarın bana 100 bin TL zararı var, 3 tane televizyon patlattı. Diyelim ki bakıcıya kızdı, karşıdan bir şey fırlatıp kırıyor. İlk televizyonu bana söylediler, ikincide çekindiler, üçüncüde çıldırmıştım artık. "

Kızının hiçbir arkadaşının evinde kalamayacağını da vurgulayan Yıldızhan, "Akşam oldu mu eve döner. Neden kalamaz diye soracaksanız yasak, öyle bir kuralımız var. Ama kızımın arkadaşları bizde kalabilir hiçbir problem yok. Erkekler için bu kural geçerli değil erkekler kalabilir" dedi.