İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü

İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü

İZMİR Ödemiş'te cinnet getiren adam, birlikte yaşadığı talihsiz kadını ile 2 yaşındaki oğlunu av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Ardından kendi göğsüne ateş ederek intihara kalkışan adam hastanede tedaviye alındı.

İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü - Sayfa 1

Olay, dün saat 23.00 sırlarında Ödemiş ilçesi Seyrekli Mahallesi'nde meydana geldi. Çiftlik çalışanı Okan Karakaş ile birlikte yaşadığı Gizem Tabak arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında cinnet getiren Okan Karakaş, evdeki av tüfeğini alıp, Gizem Tabak ve oğlu Kaan Kundakçı'yı başından vurdu. Ardından Karakaş, tüfeği kendi göğsüne dayayıp, tetiği çekti.

İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü - Sayfa 2

Silah sesleri üzerine Okan Karakaş'ın yaşadığı çiftliğe giden yakınları, eve girdiklerinde korkunç manzarayla karşılaştı. İhbar üzerine adrese, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Gizem Tabak ve Kaan Kundakçı'nın öldüğünü saptadı. 

İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü - Sayfa 3

Okan Karakaş ise ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Karakaş'ın, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Gizem Tabak ve oğlunun cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

İZMİR'de vahşet! 2 yaşındaki bebeği ve annesini başından vurup öldürdü - Sayfa 4

Yakınları, birlikte yaşayan Okan Karakaş ile Gizem Tabak'ın sürekli tartışıp, kavga ettiklerini söyledi.