HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'dan Ankara uyarısı!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Ankara'nın bazı ilçelerinde provokasyon gerçekleştirileceği duyumları aldıklarını duyurdu.

Abone ol

Türkiye'de yerel seçim: Sandıklar kapandı, ilk sonuçlar gelmeye başladı
Aydın, sosyal medya hesabından paylaştığı uyarıda, Ankara'nın Güvercinlik, Behiçköy ve ANFA seçim bürolarında eli sopalı kişiler tarafından provokasyon yapılacağı duyumu aldıklarını belirtti.

Koray Aydın'ın açıklamaları şu şekilde; "Ankara'da seçim ve sayım güvenliğini tehlikeye düşürecek ve ortadan kaldıracak derecede provokasyon yapılacağı yönünde çok ciddi duyumlar alınmıştır.

Özellikle Güvercinlik, Behiçbey istasyonu civarı, ANFA başta olmak üzere çeşitli seçim bürolarında, merkezlerde ve araçlarda toplanan eli sopalı kişilerin çeşitli provokasyonlara girişecekleri ve büyük olaylar çıkarmak suretiyle seçimleri sabote edecekleri değerlendirilmektedir.

Sadece konuya duyarlı olanların değil, bir çok vatandaşın da gördüğü bu durumu başta İçişleri Bakanı, Ankara Valisi ve Emniyet müdürü olmak üzere görevli ve yetkili tüm devlet birimlerinin de görmesi ve gerekli tedbirleri ivedi olarak alması gerekmektedir.

Seçimlere kara bir leke sürülmemesi ve demokrasimizin ciddi bir yara almaması için tüm ilgili, görevli ve yetkili makamları göreve davet ediyor, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum." ​Seçimlere kara bir leke sürülmemesi ve demokrasimizin ciddi bir yara almaması için tüm ilgili, görevli ve yetkili makamları göreve davet ediyor, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Tekirdağ'da CHP'nin adayı Kadir Albayrak seçim yarışını önde götürüyor!
Uşak canlı seçim sonuçları kim kazandı 2019 Uşak ilçeleri yerel seçim sonucu
Yayın yasağı saat kaçta kalkacak? YSK'dan son dakika açıklaması
Kırklareli canlı seçim sonuçları 2019 Kırklareli ilçeleri yerel seçim sonucu
Isparta canlı seçim sonuçları 2019 Isparta ilçeleri 31 Mart yerel seçim sonucu
Ramazan ne zaman 2020 ramazan başlangıcı tarihi
Yorumlar