MEDYA

İşte Beyazıt Öztürk'ün rol aldığı yıllar önceki klip!

O Ses Türkiye'de yıllar önce Ayşegül Aldinç kilibinde rol alan Beyazıt Öztürk'ün o görüntüleri yayınlandı

O Ses Türkiye sahnesinde Ayşegül Aldinç şarkısıyla performans sergileyen Kerem Sarıtaş, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün anılarını canlandırdı.

Şarkının Nazan Öncel versiyonunda vokal yaptığını söyleyen Murat Boz'a cevap veren Beyazıt Öztürk bu şarkının klibinde ben oynadım diyerek iddianın seviyesini yükseltti. Daha sonra başka bir şarkı olduğu ortaya çıkan klip O Ses Türkiye'de yayınlandı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar