BİLİM - TEKNOLOJİ

İşte Apple'ın ilk reklamı! Dünyanın en iyi reklam filmleri arasında

Apple'ın 1984 Macintosh reklamı, bir çok otoriteye göre dünyanın en iyi reklamları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. İşte teknoloji devi Apple’ın ilk reklam filmi...

Apple'ın 1984 Macintosh reklamı, bir çok otoriteye göre dünyanın en iyi reklamları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Bu reklam filmini orijinal yapan şey sadece bir defa gösterilmesi ve yönetim kurulunun aslında hiç beğenmemiş olmasıydı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar