İstanbullu Gelin'de geceye damga vuran küfür sahnesi

Star TV Ekranlarında cuma akşamları ekranlara gelen reyting rekortmeni dizi İstanbullu Gelin'de 22 Mart akşamı gelen yeni bölümdeki Fikret'in küfür sahnesi geceye damga vurdu.

Star TV'nın rekortmen dizisi İstanbullu Gelin 77. son bölümüyle yine izleyicilerini erkan başına topladı. İstanbullu Gelin son bölümde Özgür olayı konaktaki herkesi derinden etkilerken, Faruk ve Süreyya ise evliliklerindeki krizi zor da olsa aşmayı başarıyor. Faruk'un oğlu Emir ise babasının imzasını taklit ederek öğrenci değişim programıyla yurt dışına gitmek için başvuru yaptı. Okan ise şirketten ayrılacak imzayı attı. Ancak son bölümde Fikret'in küfür sahnesi de geceye damga vuran sahneler arasında girdi. İşte o sahne ve İstanbullu Gelin'in son bölüm özeti.

İstanbullu Gelin 77. son bölümüyle ekranlara geldi. Faruk Okan ile anlaşarak şirketten ayrılması için imza attı. Bu durumda habersiz olan Fikret ise Osman,Adem ve Akif planına kurban gitti Fikret'e Okan'ın imza atmadığı söylendi. Okan'ın anlaşmayı kabul etmeyip imza atmadığını düşünen Fikret ise yapılan şakadan habersiz duruma sinirlendi arka araka küfürler saymaya başladı. Küfür sahnesi ekranları başındaki izleyicileri şoke ederken yapılanın şaka olduğu Fikret'e söylenmesiyle küfür sahnesi bitti. İşte geceye damga vuran o sahne...

İstanbullu Gelin son bölüm özeti
İstanbullu Gelin'de kardeşi Özgür'ün Faruk yüzünden intihar ettiğini öğrenen Okan çılgına dönerek konakta Faruk'a saldırmıştı. Ancak Faruk'u öpen Özgür gerçekleri Okan'a anlattı ve Faruk'un suçsuz olduğunu söyledi. Okan ise şirketten ayrılma kararı aldı. Özgür ve Faruk'u öpüşürken gören Süreyya ise yaşadığı büyük hayal kırıklığının ardından gerçekleri öğrenince toparlandı. Faruk ve Süreyya arasındaki buzlar da eridi.

Faruk'un oğlu Emir ise öğrenci değişim programıyla yurt dışına gitmek için babası Faruk ile Süreyya'nın imzalarını taklit etti ve okula başvuru formunu verdi. Faruk ise okula çağrıldığında öğrendiği bu olay karşısında büyük şok yaşadı. Ancak Emir'in anlattıklarından etkilenen Faruk, oğlunun yurt dışına gitmesine izin verdi. Dizide Emir ailesine veda ederek yurt dışındaki okuluna gitti.