BIST 1.529
DOLAR 7,37
EURO 8,91
ALTIN 410,60

İstanbullu Gelin final öncesi seyirciyi kızdırdı! Bir çuval inciri mahvettiniz

İstanbullu Gelin son bölümü ile Star ekranlarında seyirciyle buluştu. Sadece 2 bölüm sonra ekran macerasını noktalayacak olan dizinin bir sahnesi izleyiciyi kızdırdı, sosyal medyanın diline düştü.

Star TV'nin 3 sezondur ekrana gelen başarılı dizisi İstanbullu Gelin bu sezon, sadece 2 bölüm sonra unutulmaz bir finalle ekran hayatına son verecek. Dizinin 85. son bölümü ise yayınlandı. Gözyaşları içinde izlenen dizinin bir sahnesi dikkatli izleyicileriden kaçmadı, o sahneye yorum yağdı. 

Finale doğru izleyiciyi gözyaşları içinde bırakan İstanbullu Gelin 31 Mayıs akşamı son bölümü ile ekrana gelecek. İstanbullu Süreyya'nın Bursalı Boranlar ile tanışması ile başlayan dizi yine Boranlar'ın konağında unutulmaz bir finalle akıllara kazınacak. 

Reytingleri ile kanalın da yüzünü güldüren dizide yapılan hatalar izleyicinin gözünden kaçmıyor. Son bölümde Adem ile Güneş'in arasında geçen bir diyalog ise sosyal medyaya taşındı. İzleyiciler ikili arasında geçen konuşmaya tepki gösterdi. 

Fevzi Boran'ın oğlu olduğu sonradan ortaya çıkan dizinin asi çocuğu Adem ile asi kızı Güneş'in bir dargın bir barışık aşkları seyirci tarafından ilgiyle izleniyor.