İstanbullu Gelin final mi yapıyor? Esma'nın öpüşme sahnesi olay

Star TV'de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin önceki akşam yayınlanan bölümüne Esma ile Galip'in öpüştüğü sırada Süreyya'ya yakalandığı anlar damga vurdu. Öte yandan hikayede her şeyin bir anda çözülmesi 'dizi final mi yapıyor?' sorusunu akıllara getirdi.

Star TV'nin sevilen dizisi 'İstanbullu Gelin', önceki akşam 62. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölüm dizinin hayranları tarafından soluksuz izlenirken hikayede her şeyin çorap söküğü gibi bir anda çözülmesi ise 'İstanbullu Gelin final mi yapıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Öte yandan Esma ile Galip'in öpüştüğü sırada Süreyya'ya yakalandıkları anlar da çok konuşuldu. İşte İstanbullu Gelin'in 62. son bölümde yaşananlar...

Ülfet’in geçmişte yaşadığı acıların bir bir ortaya dökülmesinden sonra her şey bir anda değişti. Süreyya’nın Ülfet’in gizli odasına girmesiyle gördüğü manzara, onu şok etti.

Bebek eşyalarıyla dolu odanın sırrını öğrenen Süreyya’nın yaptığı konuşmayla her şey sanki bir anda çözülmeye başladı. Ülfet’in acısına dokunan Süreyya, kendisinin de bebeğini kaybettiğini ve onu çok iyi anladığını söyleyen duygusal bir konuşma yaptı.

Fikret’in Ülfet’in kocasıyla ilgili ulaştığı bilgiyi öğrenen Faruk, büyük bir şok yaşadı. Süreyya’nın Ülfet’in bebeğiyle ilgili yaşadığı acıyı anlatmasıyla birlikte, Ülfet’in derininde büyük acılar olduğu ortaya çıktı.