İstanbullu Gelin dizisinin tahtı sallanacak! Show TV'nin Gülperi dizisi bomba gibi geliyor

Show TV'nin yeni dizisi Gülperi yeni sezon damga vuracak. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in olduğu Gülperi dizisi 14 Eylül'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Dram dolu öyküsüyle dikkat çeken Gülperi dizisi izleyiciyi bir hayli ağlatacak gibi.

İstanbullu Gelin dizisinin tahtı sallanacak! Show TV'nin Gülperi dizisi bomba gibi geliyor - Sayfa 1

Show TV yeni sezona Gülperi dizisi ile damga vurmaya hazırlanıyor. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Timuçin Esen ile Nurgül Yeşilçay'ın başrolleri paylaştığı Gülperi dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Yeni dönemin favori dizinlerinden biri olarak görülen Gülperi dizisi 14 Eylül Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak. İzlerken oldukça duygusal anlar yaşayacağınız dizinin yapımını TİMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstlenirken, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor.

111
İstanbullu Gelin dizisinin tahtı sallanacak! Show TV'nin Gülperi dizisi bomba gibi geliyor - Sayfa 2

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi’de Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

211
İstanbullu Gelin dizisinin tahtı sallanacak! Show TV'nin Gülperi dizisi bomba gibi geliyor - Sayfa 3

GÜLPERİ DİZİSİNİN KONUSU: Çocuklarını yeniden kazanmak için gözünü kırpmadan sonunu göremediği bir mücadeleye giren Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) dizide en büyük destekçisi Avukat Kadir (Timuçin Esen) karakteri olacak. Kadir’den hiç beklemediği kadar destek gören Gülperi, karşılaştığı zorluklar karşısında ayakta kalmaya çabalayacak.

311
İstanbullu Gelin dizisinin tahtı sallanacak! Show TV'nin Gülperi dizisi bomba gibi geliyor - Sayfa 4

“BİZ ONLARI KALBİMİZE GÖMDÜK!”: Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi’nin ilk tanıtımı beğeni topladı. Gaziantep’ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettirdi. Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can’ın (Emir Özyakışır) gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı.

411