BIST 1.489
DOLAR 7,20
EURO 8,81
ALTIN 415,80
MEDYA

İstanbullu Gelin 71. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 71. yeni bölümüyle 8 Şubat 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 71. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 8 Şubat 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Avlu 29. bölüm 2. fragmanı
Bizim Hikaye 56. bölüm 2. fragmanı
Fransa’da 24 saat grev: Macron'un istifası isteniyor!
Siirt’te 5 günlük bebeği sokağa attılar!
Bursa'da testereli saldırgan dehşeti!
TEM'de TIR devrildi: Ankara yönü ulaşıma kapandı!
Kuyruğu satırla kesilen eşek için iğrenç iddia!
Dolmuşta annesinin kucağında hayatını kaybetti!
Sen Anlat Karadeniz 39. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 134. bölüm 2. fragmanı