BIST 1.492
DOLAR 7,20
EURO 8,82
ALTIN 416,14
MEDYA

İstanbullu Gelin 66. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 66. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 66. yeni bölümüyle 14 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 66. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 14 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 14. bölüm fragmanı
Şahin Tepesi 4. bölüm 3. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 65. bölüm 2. fragmanı
Altuğ Verdi'nin ailesi ve yakınları Mersin'deki mezarını ziyaret etti!
Büyükçekmece adliyesi boşaltıldı
Sevinç Meşe'nin evine hırsız girdi! 'Ben uyurken...'
Danla Bilic yine olay oldu! Canlı yayında...
Melih Gökçek ile üniversite öğrencisi arasında tecavüz tartışması yaşandı
Acun Ilıcalı'dan olay Beyazıt Öztürk Hadise videosu!
Recep Tayyip Erdoğan'Türkiye gemisi'nin altını oymaya çalışanlar fırsat bulamayacak'