BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

İstanbullu Gelin 65. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 65. yeni bölümüyle 7 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 65. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 7 Aralık 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 13. bölüm fragmanı
Şahin Tepesi 3. bölüm 3. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 64. bölüm 2. fragmanı
Ayı askeri üs bölgesine böyle girdi!
Cüneyt Özdemir'in 'aq' videosu olay oldu!
İstanbul merkezli 5 ilde sahte pasaport operasyonu
Derste elektronik sigara içen öğrenciye sosyal medyadan tepki yağıyor
Üsküdar’da silahlı saldırı
3 aydır paralarını alamayan inşaat işçileri çatıya ve vincin tepesine çıktı
Otobüs şoförü yayaların arasına daldı! Çok sayıda yaralı var