BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,99
ALTIN 413,29
MEDYA

İstanbullu Gelin 64. bölüm ön izleme

İstanbullu Gelin dizisi 64. yeni bölümüyle 30 Kasım 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 64. yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 30 Kasım 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Şahin Tepesi 2. bölüm fragmanı
Payitaht Abdülhamid 63. bölüm fragmanı
Ufak Tefek Cinayetler 43. bölüm fragmanı
Savaşçı 55. bölüm fragmanı
Galatasaray, Beşiktaş derbisi öncesi yara aldı!
Trenin altında kalan kadın feci şekilde can verdi!
Işıkta beklememek için yaptıkları şaşkına çevirdi!
Tahliye kararı çok tartışılmıştı: Savcılık harekete geçti!
Türkiye'nin kanını donduran öğretmenle ilgili flaş gelişme!
Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Etkisiz hale getirildiler!