BIST 1.494
DOLAR 7,20
EURO 8,82
ALTIN 415,35
MEDYA

İstanbullu Gelin 59. bölüm ön izleme

İstanbullu Gelin dizisi 59. yeni bölümüyle 26 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 59. yeni bölüm ön izlemesi yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 26 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 7. bölüm fragmanı
Aşk ve Mavi 75. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 58. bölüm 2. fragmanı
Bebek ile kuzunun gülümseten anları kamerada
Kardeşini öldürdü kendisini böyle savundu
Berat Albayrak'tan Almanya'ya sıcak mesaj! Biz hazırız
Dünya Veliaht Prens Selman'ın şakasını konuşuyor
Şiddetli fırtına minareyi devirdi ambulans altında kaldı...
Kartepe beyaza büründü
Ruhsar Pekcan açıkladı! Bin 581 ürünün etiketinde yanlış uygulamalar tespit ettik