BIST 1.491
DOLAR 7,23
EURO 8,84
ALTIN 412,89
MEDYA

İstanbullu Gelin 59. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 59. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 59. yeni bölümüyle 26 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 59. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 26 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Zifte bulanan kaplumbağa temizlenerek bakıma alındı!
İş adamının feci ölümü! Aracını kontrol ederken...
Emekli binbaşıya PKK gözaltısı!
Adnan Oktar'ın ağabeyi serbest bırakıldı!
Clinton ve Obama'ya bombalı paket gönderildi!
Avlu 17. bölüm 2. fragmanı
Bizim Hikaye 44. bölüm 3. fragmanı
Patlayan lastik anne ve bebeğini havaya savurdu
MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba
Böylesi görülmedi! Yılan canlı yayında çişini yaptı...