BIST 1.493
DOLAR 7,20
EURO 8,83
ALTIN 415,03
MEDYA

İstanbullu Gelin 58. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 58. yeni bölümüyle 19 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 19 Ekim 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 6. bölüm fragmanı
Konsolosluğu inceleyen polisler böyle görüntülendi!
Galatasaray'dan KAP'a çok önemli 'men' açıklaması!
Kaçmaya çalışırken kurşun yağmuruna tutuldu!
Kadın 35. bölüm 2. fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı
Koca Koca Yalanlar 10. bölüm 3. fragmanı
Köpeği donmuş gölden kurtaran güzel insanlar
Çukur 38. yeni bölüm ön izleme: 2. sezon 5. bölüm
Erdoğan açık yüreklilikle söyledi: Biz de geç kaldık