BIST 1.552
DOLAR 7,37
EURO 8,98
ALTIN 442,09
MEDYA

İstanbullu Gelin 55. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 55. yeni bölümüyle 28 Eylül 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 55. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 28 Eylül 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 3. bölüm 2. fragmanı
Cengiz Ünder'den muhteşem gol: Sosyal medyayı salladı!
Marmaris'te yangın çıktı: Sebebi şoke etti!
Çanakkale-İzmir otoyolunu kana bulayan kaza!
ABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye teşekkür!
Caminin kadınlar tuvaletindeki sesler polisi alarma geçirdi!
Avlu 13. bölüm fragmanı
Bizim Hikaye 40. bölüm 2. fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 3. bölüm fragmanı
Bir Umut Yeter 1. bölüm 2. fragmanı