MEDYA

İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne! Faruk ile Süreyya ayrılıyor mu?

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi İstanbullu Gelin'in 51. bölüm ilk sahnesi yayınlandı. İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanında Faruk ve Süreyya arasındaki ipler kopma noktasına geliyor. İşte İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne...

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi İstanbullu Gelin, dün akşam yine olaylı bir bölümle ekrana geldi. Diren’in evlilik haberiyle büyük bir sürpriz yaptığı İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Süreyya, Faruk ve Gözde arasında yaşananları öğrendi. 

FARUK'UN YASAK AŞK İTİRAFI SÜREYYA'YI YIKTI:  İstanbullu Gelin dizisinin 50. bölüm gelişmeleri hafızalardaki yerini korurken ilk sahne fragmanı izleyicilerle buluştu. 18 Mayıs tarihli bölümde Faruk’un hastaneden çıkması, Boran Konağı’nda bir bayram havası yaratsa da bu huzurlu ortam kısa sürdü. Geri adım atmamakta kararlı olan Adem’in ortaya çıkardığı Gözde, ortalığı fena karıştırdı.

İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Faruk’u terk ettiği dönemde onun Gözde ile bir gece geçirdiğini öğrenen Süreyya, çılgına döndü. İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanında Faruk ve Süreyya arasındaki ipler kopma noktasına geliyor. İşte o sahne...

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren’in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem’in Akif’ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.

Didem İnselel, Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan İstanbullu Gelin’de Faruk’la kısa bir dönem yolları kesişmiş Halka İlişkiler uzmanı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Sitene Ekle
Yorumlar