BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,01
ALTIN 485,52
MEDYA

İstanbullu Gelin 40. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 40. yeni bölümüyle 9 Mart 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 9 Mart 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bahtiyar Ölmez 17. bölüm 2. fragmanı
Anneler Günü için süper fırsatlar!
Öğrencileri taşıyan otobüsün freni patladı: 20 yaralı
Otobüste uyuklayan kadın böyle düştü
Cani baba bebeğini internetten sattı, talihsiz çocuğu dedesi kurtardı
Dayağı abartınca ifşa oldu! Sevgilisiyle anlaşıp kendini soydurdu...
Erdoğan'dan İslam'ın güncellenmesi açıklaması
Başı boş at ortalığı birbirine kattı
Gelecekte antibiyotik yerine virüs mü kullanılacak?
Ünlü hava durumu spikeri kalçalarını 100 bin dolara sigortalattı
Yorumlar