BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
MEDYA

İstanbullu Gelin 28. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 28. yeni bölümüyle 8 Aralık 2017 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 8 Aralık 2017 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalp Atışı 23. bölüm 2. fragmanı
Payitaht Abdülhamid 28. bölüm 2. fragmanı
Akıl almaz görüntü! Tampona sıkışan yaralı köpekle...
CHP ile HDP flaması yan yana: İsyan ettiren görüntü!
Kocasının metresini kemerle dövdü!
Esra Erol'da Seba Boyraz'ın babası tecavüzcü çıktı
Erdoğan ile Yunan Bakan'ın eğlenceli diyaloğu: Benim hediye ettiğim kravat değil mi?
Filistinliler protesto için Kudüs sokaklarında
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sesinden Aksa şiiri...
Meraklı bebek katil balina ile duygusal karşılaşma
Yorumlar