İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı
İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı

İSTANBUL Kağıthane'de eski çalışanı olduğu öğrenilen bir kişi, fırın sahibine silahlı saldırı düzenledi. Vücuduna 2 kurşunla ağır yaralanan fırın sahibi hastaneye kaldırılırken, polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı - Sayfa 1

İSTANBUL Kağıthane’de bir fırının eski çalışanı, geldiği iş yerinde eski patronunu göğsünden iki kurşunla yaralayarak olay yerinden kaçtı. Yaralı patron hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, polis kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı - Sayfa 2

İddiaya göre, ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi eski çalıştığı iş yerine geldi. Eski çalışan ile iş yerinin patronu arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine eski çalışan yanında getirdiği tabanca ile patronunun göğsüne iki el ateş ederek kaçarken, İlker P. ise kanlar içinde yere yığıldı.

İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı - Sayfa 3

Olayı gören diğer çalışanlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise yaralı İlker P.’ye yaptığı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. İlk belirlemelere durumu ağır olduğu belirtilen İlker P., ameliyata alındı.

İstanbul'da fırın sahibine silahlı saldırı - Sayfa 4

Polis ekipleri ise olay yerinde güvenlik kameralarına inceleyerek çalışma şahsı belirlemek ve yakalamak için çalışma başlattı.