BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20

İstanbul'da 13 yaşındaki kıza tecavüze suçüstü! 5 gündür ailesi kayıp ilanıyla arıyordu

BAYRAMPAŞA'da ailesinin 5 gündür kayıp ilanıyla aradığı 13 yaşındaki C.T'ye cinsel istismarda bulunduğu belirlenen 28 yaşındaki Nesip A, olay yerinden kaçamadan yakalandı.

İstanbul Bayrampaşa'da 13 yaşındaki C.T'ye cinsel istismarda bulunduğu belirlenen 28 yaşındaki Nesip A, olay yerinden kaçamadan yakalandı. Ailesinin 5 gün önce kayıp ihbarı verdiği  C.T,  polislere  “Bana yardım edin. Bu şahıs beni zorla buraya getirdi. Beni buraya yatırıp üzerimi soydu. Bana zorla sahip oldu” dedi. Şüpheli Nesip A.,  Bayrampaşa Polis Merkezi’ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Olay,  26 Eylül'de  saat 23.00 sıralarında Terazidere Mahallesi Güneş Sokak’taki üst geçidin merdivenlerinin altında meydana geldi. Polis ekipleri tarafından yapılan çevre kontrolünde şüpheli Nesip.A,  üst geçitin paletlerinin üzerinde 13 yaşındaki C:T'ye cinsel istismarda bulunurken görüldü. 

Beni zorla buraya getirip zorla tecavüz etti

Ailesinin 5 gün önce kayıp ihbarı verdiği  C.T,  polislere  “Bana yardım edin. Bu şahıs beni zorla buraya getirdi. Beni buraya yatırıp üzerimi soydu. Bana zorla sahip oldu” ifadelerini kullandı. Ekipler tarafından olay yerinden kaçmaya çalışırken yakalanan saldırgan polis merkezi girişinde, “Ben bir şey yapmadım. Suçlamaları kabul etmiyorum” dedi.

Bu bölge geceleri çok ıssız!

Olayın yaşandığı yere yakın oturduğunu söyleyen Yahya Ünver, “Benim evim buraya bir 500 metre kadar uzaklıkta. Ama tabii geceleri buralar sessiz, tenha. Yani burası sessiz, ileride Davutpaşa metro yol bağlantısı var orası da sessiz. Daha önceden daha karanlıktı biraz aydınlattılar ama tabii ki buralar ıssız oluyor geceleri. Yani böyle bir olayın olmaması gerekli hemen yanı başında benzin istasyonu var. Yani ne kadar sakin olsa da araçlar geçiyor ama bilmiyorum hangi cesaretle böyle bir şey yapmışlar. Çok üzücü bir olay” şeklinde konuştu.