BIST 1.524
DOLAR 7,48
EURO 9,06
ALTIN 444,09
MEDYA

İsrail'de siyonist Yahudilerin etkisi azalacak

Tarihçi yazar Talha Uğurluel, İsrail'de dindar Yahudilerin etkisinin günden güne arttığını, siyonistlerin güç kaybettiğini söyledi.

Ülke TV'de ekrana gelen Konuşacaklarımız Var adlı programda, ABD Başkanı Donald Trump'ın İsrail'in başkenti olarak Kudüs'ü tanıması masaya yatırıldı. Programın konuklarından tarihçi yazar Talha Uğurluel, İsrail'in geleceğine ilişkin öngörülerde bulundu.

Ülkede dindar Yahudilerin günden güne güç kazandığını belirten Uğurluel, 'asalım, keselim' kafasında olan siyonist Yahudilerin de aynı şekilde günden güne güç kaybettiğini söyledi.

Tarihçi Talha Uğurluel, şunları söyledi: "Şu an dindar Yahudiler azınlıkta. Ama dindar Yahudilerin nüfus sayısı durmadan artıyor. Yakında Meclis'te de sayıları artacak. Dindar Yahudiler, biz askerlik falan yapmayız, askerlik yaparsak ibadet edemeyiz diyorlar. Dindar ve dinsiz Yahudiler karşı karşıya gelecek. Dindar Yahudilerin sayısı çığ gibi artıyor. Hiç çocuğu olmayanın 13-14 çocuğu var. Gelecek günler, dindar Yahudilerin burada daha etkili olacağını gösteriyor. Otomatikman, siyonist, asalım, keselim diyen Yahudilerin etkileri azalacak."

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
'Görünmezlik pelerini' şaşkına çevirdi
Gökdelen şovunda feci ölüm!
Cem Davran ‘tuvalet camı’ dedi partneri Hande Ataizi’nden ‘Ruhsar’lı yanıt geldi
Uçakta rahatsızlanan yaşlı kadına ilk müdahaleyi Bakan Kaya yaptı!
Altın Kelebek'te Acun Ilıcalı'nın duygusal anları
İsrail askeri araçları çocukları eziyor!
Alkollü otomobiln sürücüsü TIR'a çarptı: 2 ölü, 1 yaralı
Çocuklar Duymasın 20. bölüm fragmanı
Aslan Ailem 9. bölüm fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölüm fragmanı