İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim

İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim

İrem Derici, dün İsfanbul’da sahne aldı. Derici,konser alanını dolduran hayranlarının yoğun ilgisi eşliğinde sevilen şarkılarını seslendirdi.

İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim - Sayfa 1

İrem Derici, İsfanbul Tema Park’ın konser alanını dolduran binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği konserde 2 saat sahnede kalan Derici, Dantel, Ben Tek Siz Hepiniz, Dur ve Yavaş gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümü ‘Sabıka Kaydı’ndan da en yeni şarkılarını özel dans şovları eşliğinde dinleyicilere sundu.Sahnede 2 kostüm değiştiren İrem Derici'nin romantik şarkılarına cep telefonlarının ışıklarını yakarak eşlik edilmesiyle alanda muhteşem bir görüntü oluştu.

İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim - Sayfa 2

"İSTANBUL KONSERLERİNDE DAHA HEYECANLI OLUYORUZ." Konser alanının dolduran yüzlerce kişiyle hep bir ağızdan şarkılarını seslendiren İrem Derici, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. “Biz her sahnemize ilk sahnemiz gibi hep aynı heyecanla çıkıyoruz. Hele ki İstanbul konserleri genelde nadir olduğu için daha bir heyecanlı oluyoruz” dedi.

İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim - Sayfa 3

İREM DERİCİ’DEN KEYTAR ŞOV İsfanbul Açıkahava konserinde hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatan Derici, sahnede ilk kez keytar çalarak büyük bir sürpriz yaptı. Bitmeyen enerjisini müzikle birleştiren Derici, keytarla yaptığı show ile uzun süre alkışlandı.

İrem Derici: Bir troll olarak dünyaya geldim - Sayfa 4

YENİ ALBÜM SÜRECİYLE İLGİLİ KONUŞTU “Bu sefer benim çok tarzımın dışında bir çalışmaydı. Çünkü bu albümde biraz kendimi serbest bırakmayı istedim. Zaten o geçirdiğim kötü dönemlerin kusması gibi bir şey oldu, bütün şarkılarda hep çemkiriyorum. Genelde beni hep mutlu mesut aşk şarkılarıyla tanıdı herkes. Bu sefer ‘çemkirella’. Ama rahatladım, resmen elemimi kederimi ben de bu şekilde attım.