BIST 10.471
DOLAR 32,83
EURO 35,16
ALTIN 2.449,11
GÜNCEL

İran'da inşaat demiri testi sosyal medyayı salladı

İran üretimi inşaat demiri parça parça oldu. Sosyal medyada yayılan görüntülerde kalın demir çubuğun yere vurulduğunda ortadan ikiye ayrıldığı görülüyor....

İran üretimi bir demirinin test edildiği görüntüler sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Görüntülerde kalın demir çubuğun yere vurulduğunda ortadan ikiye ayrıldığı görülüyor.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler