BIST 1.325
DOLAR 7,94
EURO 9,47
ALTIN 461,93
GÜNCEL

İplerinden kurtulan atlar trafiğe daldı

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde iplerini koparan iki at yoğun trafiğin ortasına daldı. Ana arterde koşuşturan atlar, korna seslerinden rahatsız olunca ara sokaklara girerek buldukları yeşillikte mola verdi.

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Fatih Mahallesi'nde bağlı oldukları ipleri koparan iki at Horozköy Caddesi'nde yoğun trafiğe daldı. Cadde üzerinde korna sesleriyle Cumhuriyet Mahallesi'ne kadar giden atlar, korna seslerinden ürkünce ara sokaklara girdi. Başıboş iki at, buldukları bir yeşillikte mola verdikten sonra gözden kayboldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar