BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

İpler geriliyor Okan Kurt Fatih Ürek'e ateş püskürdü!

Fatih Ürek, boşanma sürecinde Demet Akalın'a en çok destek olan isimlerden biri olmuştu. Okan Kurt, Fatih Ürek'in yaptığı "Okan, Demet Akalın'ı değil ailesini seçti." açıklamasına sert bir yanıt verdi.

Okan Kurt'a gelen haciz sonrası ani boşanma kararı alan Demet Akalın, ayrılığın ardından zor günler geçirmişti. Yavaş yavaş kendisini toparlamaya başlayan Akalın'a arkadaşları destek oluyor. Fatih Ürek'te Demet Akalın'ı yalnız bırakmazken, evlilikleri döneminde iyi bir arkadaşı olan Okan Kurt'a "Okan Demet'i değil kendi ailesini seçti" demişti.

Okan Kurt hem Fatih Ürek hakkında hem de kendi durumu hakkında açıklamalar yaptı. Kurt, ''Para bitti, evlilik bitti'' eleştirilerine şu yanıtı verdi: “Bizim evliliğimiz hiçbir zaman para üzerine kurulmadı, o yüzden başlamadı. Borçlarımı yapılandırma yoluna gittim. En kısa sürede bunları atlatıp, ticari yaşantıma sağlam adımlarla yeniden döneceğim. Bizimle ilgili bu tarz algılar yaratılması çok yanlış.''

FATİH BEY KENDİNE AİLE KURSUN! Okan Kurt, Fatih Ürek'in ''Okan Demet'in değil, kendi ailesinin yanında durdu'' sözleri için de ''Fatih Bey eğer imkanı varsa kendine bir aile kursun. Böyle başkalarını, karı kocayı ilgilendiren ailevi olaylar hakkında yorum yapmasın." şeklinde konuştu.

Kurt, "Ailevi, namahrem konular bunlar. Kime ne anlatacağım? Bunlar iki kişiyi ilgilendiren durumlar, herkes saygı göstermeli, ortada biten bir evlilik var'' diyerek ekledi.