iPhone’nun bilinmeyen özelliği sesi nasıl artırılır?

Sosyal medya iOS ve Android arasındaki farkları tartışıyoruz fakat, iPhone'nun bazı gizli özelliklerini biliyor musunuz? iOs sandığınız kadar kullanması zor değil ayrıca işletim sistemi altında gizli özellikleride var. İşte iPhone'un gizli özellikleri.

Sosyal medya iOS ve Android arasındaki farkları tartışıyoruz fakat, iPhone'nun bazı gizli özelliklerini biliyor musunuz?Android ise özelleştirme ve yapılandırma konularında daha fazla seçenek sunuyor. iOs ise sandığınız kadar kullanması zor değil ayrıca işletim sistemi altında gizli özellikleride var. İşte iPhone'un gizli özellikleri.

iPHONE HOPARLÖRÜNDEN DAHA FAZLA SES ÇIKARMANIN YOLU iPhone'unuzun ayarlarını yalnızca ufak bir değişiklikle telefonunuzdan çıkan sesi artırabileceğinizi biliyor muydunuz?

'TheBae' isimli Twitter kullanıcısı, paylaştığı tweet'te iPhone'ların sesini daha yüksek çıkarabilecek formülü yayınladı.

'Ayarlar'a tıklayın, daha sonra 'Müzik'i seçin daha sonra 'Dengeleme'ye (EQ) tıklayın bu pencerede ise 'Geç Vakit Ayarı'nı seçin.