İntizar ortaya çıktı fena patladı: Benden çok korktunuz

İntizar ortaya çıktı fena patladı: Benden çok korktunuz

UŞAK'ın Sivaslı ilçesinde konser veren İntizar, şarkılarını gurbetçiler için seslendirdi. Dinleyicilerine hitap eden İntizar, "Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum" dedi.

İntizar ortaya çıktı fena patladı: Benden çok korktunuz - Sayfa 2

''HİÇBİR EDEPSİZLİĞİM OLMADI'': "Yağmur, çamur derken otelde sıkıldım. Yağmur yağsa da sahneye çıkacağım, dedim. Şarkılar susarsa dünya biter, insanlık biter. Aşkla sevgiyle büyük bir edeple saygıyla hepinizi kucaklıyorum. Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı, bilmiyorum. Başka şansımız yok, sevmekten başka. En büyük sır; sevmek, koşulsuz sevmek. Öyle ya da böyle sevmek, sevmek ve sevilmek. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı.''

İntizar ortaya çıktı fena patladı: Benden çok korktunuz - Sayfa 3

''BU FİLMİN SONUNU ÇOK MERAK EDİYORUM'': ''Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Eyvahlar olsun. Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz.'' diyen İntizar, ''Oysaki yılana bile zararım dokunmaz benim, kendi kalbim şahittir. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum." şeklinde konuştu.

İntizar ortaya çıktı fena patladı: Benden çok korktunuz - Sayfa 4

Konser sonunda Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, İntizar'a çilek ve çiçek verdi. İntizar ise Başkan Sazlıgöl'e teşekkür etti.