Instagram kullananlara müjde! Artık daha kolay yapacaksınız

Instagram kullananlara müjde! Artık daha kolay yapacaksınız

Instagram yeni güncellemesiyle birlikte pratik bir özelliği kullanıcılarının deneyimine sundu. İşte Instagram'ın kullanıcılarının deneyimine sunduğu o rahatlatan özellik.

Instagram kullananlara müjde! Artık daha kolay yapacaksınız - Sayfa 1

Sosyal medyanın olmazsa olmazlarından olan emojiler, güç geçtikçe kendilerine daha fazla kullanım alanı buluyorlar. Yeni çıkan ve dağıtımı başlayan Instagram güncellemesi ile birlikte, emoji kullanımı eskisinden daha pratik bir hale getiriyor. Bu güncellemeyle birlikte Instagram’ın yorum bölümünde kolayca emoji kullanabileceksiniz.

Instagram kullananlara müjde! Artık daha kolay yapacaksınız - Sayfa 2

Instagram güncellemesi emoji kullanımını pratikleştiriyor: Instagram’ın Mayıs ayından beri denediği özelliklerin başında gelen, yorumda emoji seçeneği sonunda iOS ve Android cihazlar için aktif hale geliyor. Bu hafta içerisinde dağıtılacak güncellemeyle beraber, artık fotoğrafların yorum bölümünde hızlı bir şekilde emoji yanıtları verebileceksiniz.

Instagram kullananlara müjde! Artık daha kolay yapacaksınız - Sayfa 3

Oldukça basit işleyen bu sistem sayesinde en çok kullandığınız ifadeler yorum yazma alanının hemen üstünde belirecek. Böylece hızlı bir şekilde tepki verip, kolaylıkla emojili yorumlar atabileceksiniz.