Instagram fenomeninin feci sonu! Bomba detaylar çıktı

Avustralyalı Instagram fenomeni Sinead McNamara'nın Meksikalı milyarder Alberto Bailleres’in yatında ölü bulunmuştu. İngiliz basınına konuşan bir adli tıp yetkilisi, kurbanın cesedinin çok kötü durumda olduğunu açıkladı. Instagram fenomeninin ölümüyle ilgili yeni detaylar var.

Instagram fenomeninin feci sonu! Bomba detaylar çıktı - Sayfa 1

190 milyon dolar değerindeki Mayan Queen IV adlı süperyatta çalışan Sinead McNamara'nın ilk otopsisi yapıldı. Otopsiye göre, McNamara bir iple asılarak öldü. Avustralyalı 20 yaşındaki modelin bir cinayete mi kurban gittiği veya intihar mı ettiği henüz net değil. İngiliz basınına konuşan bir adli tıp yetkilisi, kurbanın cesedinin çok kötü durumda olduğunu açıkladı.

Instagram fenomeninin feci sonu! Bomba detaylar çıktı - Sayfa 2

AİLESİ KARA HABERİ ALDI YUNANİSTAN'A GELDİ: Sinead McNamara'nın annesi Kylie ile kız kardeşi Lauren de kara haberi alır almaz Yunanistan'a geldi. Adli tıp yetkilisi, anne ve kız kardeşine morga kaldırılan cesedi görmemelerini tavsiye ettiğini söyledi. Yat çalışanları ve marinadakilerin ifadesiyle genç modelin ölümüyle ilgili başka detaylara da ulaşıldı.

Instagram fenomeninin feci sonu! Bomba detaylar çıktı - Sayfa 3

BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARIYLA POPÜLER OLDU: Buna göre; Sinead McNamara, gezdiği ülkelerden paylaştığı bikinili fotoğraflarla Instagram'da popüler oldu. Mayıs ayında bu yana Meksikalı gümüş kralı Alberto Bailleres'in yatında çalışmaya başladı. 87 yaşındaki milyarder, yaz boyunca lüks yatla Ege kıyılarını dolaştı. 9,6 milyar dolarlık servete sahip olan Bailleres'in son durağı, Yunanistan'ın batısındaki Kefalonya Adası'ydı.

Instagram fenomeninin feci sonu! Bomba detaylar çıktı - Sayfa 4

ASILMIŞ HALDE BULUNDU: Genç modelin çalıştığı altı katlı yat, Argostoli Marinası'na demirledi. Lüks yatta, Cuma gününün ilk saatlerinde kimsenin beklemediği bir şey oldu. Yatın arkasında Sinead McNamara asılmış halde bulundu. Avustralya basınına konuşan yatın kaptanı, cesedin gece 01.45'te bulunduğu bilgisini verdi.