Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı

Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı

Instagram fenomeni Sinead McNamara, 87 yaşındaki milyarder Alberto Bailleres’in yatında ölü bulunmuştu. İddialar ise korkunçtu. Buna göre genç kız günde 18 saat çalışıyordu. Instagram fenomeninin ölümüyle ilgili yeni detaylar var.

Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı - Sayfa 1

Avustralyalı Sinead McNamara (20), Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla ün saldı. 4 ay önce Meksikalı işadamı Alberto Bailleres'in sahibi olduğu "Mayan Queen IV" adlı lüks yatta çalışmaya başladı. Son olarak Yunanistan'ın Kafelonya Adası limanına demirlenen yatta, korkunç bir manzara ortaya çıktı. Mürettebat, lüks teknenin arka kısmında McNamara'nın cesediyle karşılaştı.

Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı - Sayfa 2

BİR GÖZÜNDE GÖRME KAYBI VARDI: Polis olayla ilgili cinayet soruşturması başlattı. Yat çalışanlarının ifadeleri ise cinayeti adeta kanıtladı. O ifadelere göre McNamara, günde 18 saat çalışmaktaydı. Yemek servisinden temizliğe kadar her işi yapmaktaydı. Bu yüzden bir gözünde görme kaybı yaşandı. Ayrıca genç kadına patronu tarafından psikolojik baskı da vardı.

Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı - Sayfa 3

BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARIYLA POPÜLER OLDU: Buna göre; Sinead McNamara, gezdiği ülkelerden paylaştığı bikinili fotoğraflarla Instagram'da popüler oldu. Mayıs ayında bu yana Meksikalı gümüş kralı Alberto Bailleres'in yatında çalışmaya başladı. 87 yaşındaki milyarder, yaz boyunca lüks yatla Ege kıyılarını dolaştı. 9,6 milyar dolarlık servete sahip olan Bailleres'in son durağı, Yunanistan'ın batısındaki Kefalonya Adası'ydı.

Instagram fenomeni yatta asılı bulunmuştu! Korkunç detaylar çıktı - Sayfa 4

ASILMIŞ HALDE BULUNDU: Genç modelin çalıştığı altı katlı yat, Argostoli Marinası'na demirledi. Lüks yatta, Cuma gününün ilk saatlerinde kimsenin beklemediği bir şey oldu. Yatın arkasında Sinead McNamara asılmış halde bulundu. Avustralya basınına konuşan yatın kaptanı, cesedin gece 01.45'te bulunduğu bilgisini verdi.