DÜNYA

İnanılmaz anlar! Tayland'da timsah dehşeti

Tayland'da timsahlı bir gösteri sırasında beklenmedik bir olay yaşandı. Gösteride timsahlarla hünerlerini sergileyen eğitmen, beklemediği bir anda timsahın saldırısına uğradı. Yaşanan korku dolu anlar kameraya yansıdı.

Tayland'ın Phokkathara Timsah Çiftliği'nde 45 yaşındaki Tao adlı sürüngen eğitmeni, yaklaşık 100 kişinin önünde, Tayland'ın Chiang Rai şehrinde bulunan Phokkathara hayvanat bahçesinde bir şov gerçekleştiriyordu. Ancak bu şov, bir anda kabusa döndü.

Şov gereği kolunu timsahın ağzına koyan eğitmen, saniyeler içinde kolunu timsaha kaptırdı. Vahşi timsah eğitmenin kolunu kapıp dişleriyle kavradı ve adamı saniyeler içinde kanlar içinde bıraktı. Seyirvilerin gözü önünde yaşanan olay kameraya yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar