İlişkileri olay olmuştu! Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan bakın neden ayrılmış

Duygu Su Gülpınar adı karşımıza ilk olarak ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ile yaşadığı aşkla çıkmıştı. İkilinin ilişkileri çok konuşulmuştu. Daha sonra Ali Ağaolu'ndan ayrılan Duygu Su Gülpınar ayrılık nedenini ilk kez açıkladı.

İlişkileri olay olmuştu! Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan bakın neden ayrılmış - Sayfa 1

Bir dönem ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ile birlikte olan ve adından sıkça söz ettiren Duygu Su Gülpınar, Ali Ağaoğlu ile yaşadığı ayrılığa dair, '2. Sayfa' programında Ağaoğlu ile yaşadığı ilişki hakkında açıklamalarda bulundu. Ali Ağaoğlu, ilişkide kendisine karşı çok saygılı olduğunu söyleyen Gülpınar, "bazı şeyler değişmeyeceği için Ali Ağaoğlu'yla ilişkim bitti. Aynı evin içinde birlikte vakit geçirmemiz çok zordu" dedi. İşte Duygu Su Gülpınar'ın açıklamaları:

18
İlişkileri olay olmuştu! Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan bakın neden ayrılmış - Sayfa 2

Ali Ağaoğlu, çok fazla işiyle ilgilenirdi. Zamanla evin çalışanlarıyla arkadaş oldum. Ali Ağaoğlu'nu terketmeden önce ev tuttum. Ben ilişkide kıskanç biri değilimdir. Kişisel eşyalarım bende. Kıyafet ve takılarım bende duruyor.

28
İlişkileri olay olmuştu! Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan bakın neden ayrılmış - Sayfa 3

Ali Ağaoğlu'nun görüştüğü kadınlar evden benim eşyalarımı çalıyorlardı. Kendimi yanlız hissettiğim için 2,5 saat boyunca ağladım.

38
İlişkileri olay olmuştu! Duygu Su Gülpınar Ali Ağaoğlu'ndan bakın neden ayrılmış - Sayfa 4

16 yaşından beri, ben tek yaşıyorum. Babamla ev içinde bile karşılaşmak istemiyordum. Üniversiteden mezun olmadan önce, anaokulunda ve kolejlerde bale dersi verirdim. Babamla kırgınlığım olmasaydı, Ali Ağaoğlu hayatıma girmezdi ve şu anda burada olmazdım.

48