BIST 1.305
DOLAR 7,85
EURO 9,40
ALTIN 454,26
MEDYA

İlişki Durumu Karışık 28. bölüm - Final - Gülendam, Elif'i gördü!

İlişki Durumu Karışık 28. son bölümü final sahneleri... İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 30 Ocak 2016 Cumartesi akşamı yayınlanan 28. son bölümünde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık 30 Ocak 2016 Cumartesi akşamı yayınlanan 28. son bölümünde hamile olduğu yalanıyla her şeyi karıştıran Elif'in hamileliğinin yalan olduğunu Gülendam gördü.


Hafızası yerine gelen Ayşegül, Can’a karşı büyük bir öfke beslemektedir. Can’ı bir daha asla yakınında görmek istemez. Ancak Can’ın ne Ayşegül’den ne de İso’dan uzak durmak gibi bir niyeti vardır!


Ayşegül’ün iş yemeğine Murat damgasını vurur. Murat’ın attığı bir adım Ayşegül’le arasında soğuk rüzgarlar estirir. Murat, Ayşegül’ün kırılan kalbini Can’ın engellemelerine rağmen onarabilecek midir?


Elif, Can’ın giderek kendisinden uzaklaştığının farkındadır. Mediha bu duruma el atar. Bu sırada Mediha’nın kendisine ilgisi olduğu fikrinden gram sapmayan Naci ise Mediha ve İsmail’i restorana yemeğe davet eder. Restoranda yaşanacaklar Mediha’nın ayağına bir bir dolanır!


Ayşegül’ün hala kendisini sevdiğine emin olan Can, Ayşegül’le buluşmayı kafasına koyar.

Sitene Ekle
Yorumlar