BIST 1.127
DOLAR 8,29
EURO 9,76
ALTIN 500,13
MEDYA

İlişki Durumu Karışık 21. bölüm - Final - Ayşegül'e davetiye şoku!

İlişki Durumu Karışık 21. son bölümü final sahneleri... İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 5 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 21. son bölümünde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık 5 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 21. son bölümünde Ayşegül ve Can'ın karşısına çıkan davetsiz misafir bütün dengeleri değiştirir.


Verilmesi gereken ciddi bir kararın eşiğine gelirler. İkili bebeğin varlığıyla renkli maceralara sürüklenirken, Elif en tehlikeli kozunu kullanmaya karar verir. Mediha, Tahsin’in boşanma davası açtığını öğrenir. Yedi şiddetinde sallanan Mediha depresyona girer ve kendisine bunalımdan çıkmak için idol olarak Ayşegül’ü seçer. Mediha’nın Ayşegül’ün etrafında olmasının ucu ise Can’a değer ve her şey bir anda arapsaçı olur.


Ayşegül ve Can, İso’yu almak isteyen halayı araştırmak için kolları sıvarlar. Can, kadının kim olduğunu öğrenebilmek için Mümtaz rolüne bürünerek Ece’nin rahmetli babası rolünü oynar! Elif'in yarattığı gerilimin yankıları sürerken Murat Ayşegül'e destek olma çabasındadır. Handan'ın ise Ayşegül'le ilgili çok daha renkli planları vardır. Bebeğin varlığı Ayşegül ve Can'ı bir araya getirirken, verecekleri büyük kararın tehlikesinden habersizdirler!

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum