BIST 8.072
DOLAR 28,93
EURO 31,34
ALTIN 1.885,11
MEDYA

İlişki Durumu Karışık 20. bölüm - Final - Ayşegül ve Can'a büyük şok!

İlişki Durumu Karışık 20. son bölümü final sahneleri... İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 28 Kasım 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 20. son bölümünde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık 28 Kasım 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 20. son bölümünde Can, Efe ve Ece'nin geçirdiği büyük kazanın sonuçları herkes için büyük bir travma yaratır.


Ayşegül yaşananların üzüntüsünü atlatmaya çalışır. Ancak bu sırada hiç beklenmeyen bir gerçekle yüzleşir. Öte yanda Murat Ayşegül'e olan duygularının etkisiyle Elif'e beklenmedik bir öneri sunar. Elif girdiği oyunun içinde çırpınırken yeni bir hamleye girişir. Bu hamle her şeyi daha da çıkmaza sokar. İsmail'in mirasını Ayşegül'e bırakacağını öğrenen Mediha ise kendini komik bir maceranın içinde bulur. Ayşegül ve Can hayal bile edemeyecekleri bir sorumlulukla baş başa kalırlar. Karşılarına çıkan bu sürpriz gelişme her şeyi temelinden sarsar. İkili hiç yaşamadıkları renkli bir deneyimin ortasına savrulur. Ancak davetsiz bir misafir bütün planları değiştirir.


Ece ve Efe'nin ölümüyle çocuklarına vaftiz anne babalık yapan Ayşegül'le Can duruma tam alışmışken hiç ummadıkları bir şok yaşarlar.

Sitene Ekle