BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 459,99
MEDYA

İlişki Durumu Karışık 16. bölüm - Final - Can'dan Ayşegül'e şok evlenme teklifi!

İlişki Durumu Karışık 16. son bölümü final sahneleri... İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 31 Ekim 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan son bölümününde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 31 Ekim 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 16. son bölümünde; Can anlaşmalı boşanma için gereken evrakları imzalamıştır.


Ayşegül’e olan sevgisini bir imzanın bitiremeyeceğine inanan Can, Ayşegül’le sıfırdan bir hayata yelken açmak için çaba harcar. Ayşegül, yeni hayatının ilk günlerini iş aramakla geçirir ve bir kitap evinden iş teklifi alır. Ancak Ayşegül’ün ufak bir nüansı atlamış olması kendisini büyük bir karmaşanın içinde bulmasına sebep olur.


Ayşegül’e çıkan her yolun kapanması Can’ın ortalardan kaybolmasına sebep olur. Herkes Can’ın nerede olduğunu merak ederken; Efe, Ayşegül ve Can’ın yakınlaşmasını sağlamak adına bir adım atar. Ancak bu adım işlerin tam anlamıyla kördüğüm olmasına sebep olur.


Can’ın ortalardan kaybolmasıyla Mediha, yanına İsmail’i de katarak yollara düşer. Mediha ve İsmail’i zorlu bir yol macerası beklemektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar