BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 437,81
MEDYA

İkizler Memo Can 17. bölüm fragmanı

İkizler Memo Can dizisi 17. yeni bölümüyle 16 Mart 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. İkizler Memo Can'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İkizler Memo Can 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkizler Memo Can'ın yeni bölümünde neler olacak? İkizler Memo Can 16 Mart 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir.

Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Erkenci Kuş 34. bölüm ön izleme
Çukur 56. bölüm fragmanı: 2. sezon 23. bölüm 2. fragman
Soylu "Teröristler değil dağlarda gezmek, kafalarını çıkaramayacaklar"
Önder Aksakal DSP neden seçime katılıyor diyenleri eleştirdi
Erdoğan: "Mesele S-400 değil, Türkiye'nin kendi iradesiyle hareket ediyor olmasıdır"
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı'ndan geçti
Müge Anlı'da Semira Arslan yasak aşk kurbanı mı? Kan donduran cinayetin detayları
Yıldırım, CNR Kitap Fuarı stantlarını gezdi
Ziya Selçuk: Hemen önümüzdeki yıl başlayacak
Erdoğan: "Emanetinize sahip çıkacak, karakterli belediye başkanları vadediyoruz"